Junior Szervizmérnök

Qlm techlog id kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

A QLM 100%-ban magyar tulajdonú cégcsoport, ami több mint 250 elkötelezett szakembert foglalkoztat. Vállalatunk a raktárlogisztika területének hazai szakértője, teljeskörű intralogisztikai mérnöki szolgáltatást nyújt, attól a pillanattól kezdve, amikor az új raktár létesítésének igénye megjelenik, egészen az elkészült raktár üzemeltetéséig.
Cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásra törekvés a legfontosabb értékek. Ember- és minőségközpontú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt, illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.
Junior szervizmérnök
Bővülő állványszerviz üzletágunkba lelkes, megoldás fókuszú szervizmérnök kollégánkat keressük, akit érdekelnek a logisztikai terület kihívásai, technikai megoldásai. Ebben a pozícióban legfőbb feladatod raktári állványrendszereket telepítő, szervizelő csapatunk műszaki támogatása lesz. Az általad készített műszaki tervek és kalkulációk alapján az átépítések megvalósítását is testközelből láthatod, de a kötelező éves felülvizsgálatokban is részt veszel majd, amelyek az állványrendszerek munkabiztonságát biztosítják. Jó kommunikációs készségedet kamatoztathatod az ügyfelekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartáskor, akár angol nyelven is.
A pozíciót pályakezdők számára is ajánljuk!
Feladatok:

Raktári állványokkal kapcsolatos tevékenységek műszaki támogatása
Kalkulációk és árajánlatok készítése
Kiadott ajánlatok, megrendelések feldolgozása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, együttműködés a társosztályokkal
Műszaki rajzok készítése
Terhelésjelző táblák készítése
Kapcsolattartás a beszállítókkal
Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás
AutoCAD, MS Office (Word és Excel) ismerete
Kreativitás
Rendszerszemlélet
Önálló munkavégzésre való képesség
Csapatjátékos
Amit kínálunk
Versenyképes alapbér
Bejárási költségtérítés, cafeteria
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
Rendszeres szakmai továbbképzések
Betanulás után home office lehetőség
Munkavégzés helye:
Törökbálint, Tópark