Junior Net Fejlesztő

Mind-diák szövetkezet - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az N-Ware Kft. évtizedes IT- és üzleti területi tapasztalattal rendelkező egyedi szoftverfejlesztéssel és rendszerintegrációval foglalkozó cég, mely különösen az intelligens gyártás, autóipar, pénzügyi menedzsment és logisztika területein működik együtt partnereivel.
Feladatok:
webalkalmazások és weboldalak fejlesztésében való közreműködés
együttműködés más fejlesztőkkel, tervezőkkel és csapatokkal a projekt feladatainak elvégzése érdekében
segítségnyújtás az alkalmazások és weboldalak karbantartásában és frissítéseiben
Elvárások:
szakirányú végzettség
angol nyelv társalgási szintű ismerete
webes programozói technológiák, ASP.NET, C# és MS-SQL alap szintű ismerete
jó problémamegoldó képesség
agilitás, mobilitás, nyitottság
csapatjátékos hozzáállás
Munkaidő
kötetlen, egyeztetés szerinti munkarend
home office lehetőség
minimum fél évre vállalható diákmunka
Amit kínálunk
kezdő bérezés 2.000 Ft/óra
hosszú távú, kiszámítható diákmunka
folyamatos tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség
innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség, színvonalas munkakörülmények
céges meetingeknek álcázott evés/ivás
Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "
Munkaidő"
alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott email címen.