Junior Mixmester

Unilever magyarország kft. - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A mixüzem folyamatainak teljeskörű elsajátítása és irányításaMixüzemi csapat irányításaBekeverések felügyelete és végrehajtása a csapattal, ami a következő fő elemekből áll:
alapanyag bekérés és ellenőrzés, sorrend összeállítás, recept kiadás, könyvelések, bekeverések végrehajtása, minőségügyi ellenőrzésFolyamatirányító rendszer kezeléseKapcsolattartás a társosztályokkal, kommunikációs platformok aktív használata, megbeszéléseken való részvételMixüzemi célok ismerete, összevetése az aktuális adatokkal, abból következtetések levonása, javaslatokFejlesztésekben való aktív részvétel, tesztek lebonyolításaHosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőségVersenyképes bérezés és juttatásokKiemelt műszakpótlékUnilever termékek kedvezményes vásárlásaJégkrém juttatásCéges buszjárat és útiköltség támogatásSAP ismeretMS Office ismeret3 év élelmiszeripari tapasztalatVezetői pozícióban szerzett tapasztalatAngol nyelvtudás