Junior Key Account Manager

Műegyetemi hallgatói kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel;
Társosztályokkal folyamatos kapcsolattartás;
Értékesítési célok megvalósítása csapatmunkában;
Aktív ügyfélkapcsolattartás a már meglévő és leendő Partnerekkel;
Árajánlatok összeállítása, nyilvántartása és nyomon követése;
Partnerek egyedi igényeinek felmérése, kiszolgálása;
Partnerkapcsolati Osztály vezető napi szintű tájékoztatása;
Szakmai beszámolók készítése Ügyvezető és Partnerkapcsolati Osztály vezető számára;
Piac folyamatos monitorozása;
Új lehetőségek felméréseés kidolgozása;
Új ügyfelek felkutatása;
Munkavégzés helye:
XI kerületMunkarend:
Hétfőtől – Péntekig, 8:
00 – 16:
30 között.Határozatlan munkaszerződés, azonnali kezdéssel, 3 hónap próbaidővel.Elvárások:
Proaktív értékesítési szemlélet;
Kiváló kapcsolatépítési és kommunikációs készség;
Pontos, precíz munkavégzés;
Minimum középfokú végzettség;
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office:
Word, ExcelAmit kínálunk:
Fiatal, dinamikus csapat;
Bejelentett foglalkoztatás;
Segítség a betanulásbanStabil hátterű vállalat