Junior Hr Generalista

New wave service kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Különálló cégek teljeskörű HR adminisztrációja:
munkaszerződések-, munkaköri leírások készítése, belső szabályzatok készítéseMunkavállalók be- és kiléptetésének teljeskörű ügyintézéseMunkaügyi és HR adminisztrációs feladatok ellátása, pl.:
orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, munkavégzéssel összefüggő dokumentumok adminisztrációjaBérszámfejtés támogatása, jelenléti ívek összesítése, kapcsolattartás a bérszámfejtővelHavi riportok készítése a vezetőség feléJelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákonInterjúk szervezése és lebonyolításaKapcsolattartás a munkavállalókkalÚj munkatársak integrációjának támogatásaHR projektekben való részvételHR vezető támogatása ad hoc feladatokbanMagas színvonalú fejlődési lehetőségTámogatás értékes piaci tudás megszerzésére;
pl. különböző szakmai területek megismerése, folyamatok kialakításában tapasztalatszerzés, önálló projektek ellátásaEnergikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló nagy teherbírású kollégákVersenyképes juttatási csomagHasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalatNaprakész munkaügyi és munkajogi ismeretekFelhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office Excel, Word, PowerPointAngol középfokú nyelvtudásJó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség.Önálló munkavégzés, magas szintű felelősségvállalásTerhelhetőség