Junior Gyártástámogató Mérnök

Nestlé hungária kft. - purina - Bük
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Pozíció főbb adatai:
Munkavégzés helye:
BükSzükséges végzettség:
szakirányú felsőfokú végzettség gépész / mechatronika / villamosmérnökSzakmai tapasztalat:
pályakezdők jelentkezését is várjukNyelvtudás:
aktív angol nyelvismeretMunkaidő:
teljes munkaidő Ezek lesznek a kihívásaid:
Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően, karbantartó csapattalÍgy fog kinézni egy napod:
Technikai személyzet szakmai irányításaAz előírt szabályok betartása és alkalmazásaProblémamegoldó projektek vezetése/támogatásaNemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartásPróbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása eleinte szakmai háttértámogatássalMindezekért cserébe rugalmas munkaidő, kiszámítható munkamennyiség, megfelelő juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál. Élelmiszeripari cégként a termelés egész évben egyenletes, hullámzásoktól mentes, maximálisan stabil.Megfelelő, versenyképes alapbérEfelett 13. havi fizetés, és éves bónusz ami még egy erős havi bért jelenthetBruttó 450.000 Ft Cafeteria. Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz.100 %-ban térített utazási bérlet, vagy 25 Ft/km gépkocsi üzemanyag térítésAjándék termékosztás évente többször A Nestlé közel 308 000 munkavállalójával együtt azon dolgozik, hogy javítsa az életminőséget és hozzájáruljon egy egészségesebb jövőhöz. A 2018-ban elért több, mint 91,4 milliárd svájci frankos értékesítéssel, kiterjedt jelenlétünk van 413 gyárral több mint 85 országban. Hiszünk abban, hogy munkatársaink a legfontosabb értékünk, ezért dinamikus nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk, folyamatos fejlődési lehetőségekkel. Szeretne többet megtudni? Látogasson el a weboldalunkra!Villamosmérnöki / gépészmérnöki / épületgépész / mechatronikai mérnöki végzettségElőnyt jelent legalább néhány éves szakmai tapasztalat termelő közegbenTenni akarás, folyamatos fejlődés iránti vágyLogikus gondolkodás, mérnöki szemléletmódJó kommunikációs készségAktív angol nyelvtudás