Junior Építészmérnök

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Debreceni partnerünk számára keresünk Junior Építészmérnök kollégát egy fiatalos csapatba!
Feladatok:

Debrecenben megvalósuló infrastruktúra projektek menedzsmentjében aktív részvétel
Műszaki projektmenedzsment feladatainak végrehajtása szakmai vezetővel együttműködve
Projektek ütemtervének összeállítása, azok leegyeztetése, nyomon követése, beszámolók készítése
A projekt érintettjeivel (megbízó, tervező, kivitelező, műszaki ellenőr) való folyamatos kapcsolattartás
Projekttalálkozókon való részvétel
Elvárások:

Befejezett építőmérnök végzettség
1-2 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
Magabiztos MS Office ismeretek
Archi - vagy AutoCAD, MS Projekt ismeret
Munkavégzés helye
Debrecen