Junior Energetikai Tanácsadó

Multicontact consulting kft - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Főként energetikai és innovációs projektekben való aktív részvétel;
Szenior kollégák munkavégzésének támogatása szervezett projektcsapatokon belül;
Kapcsolattartás a projekten dolgozó többi kollégával, társszervezetekkel és az ügyféllel;
Projektfolyamatok, -feladatok végrehajtása;
Projekt adminisztráció végzése, határidők nyomon követése;
Közreműködsz a vállalt eredménytermékek összeállításában, szükség szerint adatgyűjtést végzel és üzleti elemzéseket, piaci kutatásokat készítesz;
Adatbázisok nyilvántartása és naprakész vezetése, riportok készítése;
A szakmai projektekben dolgozó tapasztalt vezetőidtől és a végrehajtásba bevont szakemberektől gyakorlati tudásbázist építesz az energetikai szektorról, értékes szakmai kapcsolatokra teszel szert.Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz, határozatlan munkaviszony keretében;
Modern, igényes munkakörnyezetben van lehetőség fejlődni;
Belépésed követően bekerülsz mentoring programunkba;
Szakmai kihívást jelentőprojekteket és feladatokat biztosítunk;
Szakmai fejlődésed képzésekkel támogatjuk.Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van;
Ismersz projektmenedzsment módszertanokat;
Felsőfokú gazdasági, műszaki, informatikai vagy jogi végzettséggel rendelkezel;
Ügyfélközpontú, üzleti irányultságú gondolkodásmód jellemez;
Kiváló felhasználói szintű irodai számítógépes ismereteid vannak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet;
Munkádat precízen és pontosan látod el;
A határidők betartása nem okoz gondot;
Szeretsz csapatban dolgozni.A következő energetikai területeknek minimum az egyikén szerzett releváns tapasztalat:
termelés, kereskedelem, infrastruktúra, energiahatékonyság, megújuló energetika, mérő mögötti megoldások;
Közigazgatási ismeretek;
Képes vagy önállóan kidolgozni és megoldani problémákat az ügyféligények figyelembevételével.