Junior Data Engineer

Magyar máltai szeretetszolgálat egyesület modell - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szereped lesz a szervezet adatbázisainak és adattárházának MS SQL Server, MySQL/MariaDB üzemeltetésében és karbantartásában. Aktívan részt veszel a data pipeline-ok karbantartásában és fejlesztésében, melyeknek célja az adatok hatékony és biztonságos mozgatása Python nyelven. Biztosítod a rendszeres és ad-hoc adatigények kielégítését az adatinfrastruktúra megfelelő kiépítésével és működtetésével. Fiatalos csapatA határidők betartása mellett rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőségPiacképes jövedelem, cafeteria juttatásHosszú távú, biztos munkahelyFejlődési lehetőségRendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel informatikai / adatkezelési területen, vagy ennek megfelelő gyakorlattal. Van tapasztalat vagy alapos ismereted adatbázisok és adattárházak kezelésében és karbantartásában MS SQL Server, MySQL/MariaDB. Nincs olyan SQL DDL, DML, DCL kérdés, amivel zavarba lehet hozni. Ismered a Python nyelvet is. Jártas vagy MS Office környezetben és programcsomagokban pl. excel. Képes vagy a különböző forrásokból származó adatok struktúrájának felismerésére és kezelésére. Jól strukturálsz adatokat és hatékonyan optimalizálsz az adatfeldolgozási folyamatokat. A problémákban és a változásokban a lehetőséget látod. Bárkivel megtalálod a közös hangot. Szívesen sajátítasz el új technológiákat. Excelben és Python nyelven is profi vagy. A Power BI sem ismeretlen számodra. Olyat is tudsz SQL-ben, amit mások nem DQL, DTL. Van tapasztalatod MS SharePoint kezelésében.