Junior Cipőbeszerző

Szinga-sport kft. - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

A Dorko keresi leendő csapattagját, aki szeretné analitikus gondolkodásmódját egy olyan helyen kamatoztatni, ahol van lehetőség szakmai kihívásokra, valamint folyamatos fejlődésre.Ebben a pozícióban betekintést nyerhetsz a magyar márka cipő részlegének működési folyamataiba, kezdve az inspirációgyűjtéssel, a tervezésen és a beszerzésen át, egészen a termékek raktárba érkezéséig.Ezekre a feladatokra számíthatsz majd:
Beérkező-kimenő csomagok-, kész termékminták kezeléseNapi kommunikáció a beszállítókkal, valamint a társrészlegekkelSzállítási határidők folyamatos követéseProjektmenedzsmentKözreműködés a ruházati termékek fotózásainDorko Showroom rendben tartása40% kedvezmény saját márkás termékeinkre a Dorko Flagship üzletébenA munkavégzés mellé telefont és laptopot biztosítunkSzép Kártya – egy kiszámítható, havi szintű, fix béren kívüli juttatásDokiApp - employee care program - mert nekünk a Te egészséged is szàmítHeti 1 nap home office lehetőség, a munkavégzés rugalmasságáértIndulj útnak egyedülálló stílusban:
belépésedkor szabadon választható DRK cipő és felsőruházatKét lépcsős ajánlási bónusz, amennyiben az általad ajánlott munkavállaló legalább 3 hónapig/félévig nálunk maradSzervezett on-boarding, amely során már az irodai munka kezdete előtt betekintést nyerhetsz az értékesítési-, valamint a háttérfolyamatokbaFolyamatos szakmai fejlődésed nekünk is szívügyünk, így azt e-learning kurzusokkal-, irodai tréningekkel és - egyéni igény esetén - személyre szabott coachinggal biztosítjukFrissen őrölt kávéval adunk extra lendületet a napodnakPénteki rövidített munkanap, hogy legyen időd rákészülni a hétvégéreKutyabarát munkahely vagyunk:
Dolgozz 4 lábú barátoddal, akár a hét minden napjánFelejthetetlen csapatépítő bulikkal biztosítjuk, hogy munkahelyed ne csak egy feladatokkal teli tér legyen, hanem olyan közösségi élményt is adjon, amely során kollégáiddal együttműködve, szórakozva vehetsz részt a márka további sikereinek építésébenHosszútávú karrierlehetőséget keresel, nyitott vagy a fejlődésreMagabiztos angol nyelvtudással rendelkezelFelhasználói szinten kezeled az ExceltPrecízen és szervezetten végzed a munkádSzereted a kihívásokatKépes vagy önállóan döntéseket hozniCsapatjátékos vagy1-2 év beszerzésben szerzett tapasztalatRuhaipari tanulmányokÁzsiai gyártásban szerzett beszerzői tapasztalat