Junior Android Fejlesztő

Magnet magyar közösségi bank zrt. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Mobilapplikációk tervezése és fejlesztése Android platformonFejlesztéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése, szűk keresztmetszet és hatékonyság vizsgálataJavaslattétel, alternatív megoldások keresése fejlesztői feladatokkal kapcsolatbanKód review-ban való részvételBarátságos légkör, elkötelezett csapatLehetőség otthoni munkavégzésreÉrtékközösség és felelős pénzügyi szemléletKellemes, kulturált munkakörnyezetHatározatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidőSzemélyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjátólCsatlakozási lehetőség mobiltelefon flottábaCéges programok és csapatépítő rendezvényekMinden hónapban egyszer közös reggeliDolgozói ajánlási programÉlet- és balesetbiztosításMunkavállalói résztulajdonosi programMunkavégzés helye:
Budapest Min. 2 év tapasztalat Android fejlesztésbenRendszerszemlélet és kezdeményezőkészségFelelősségteljes munkavégzés, kreatív feladatok iránti nyitottságÖnálló munkavégzés és csapatmunkában való részvételTapasztalat verziókövető rendszer használatában GITFelhasználói szintű SQL ismeretekJava, Kotlin nyelv, és REST API ismeretekIOS fejlesztésben szerzett tapasztalatAutomata tesztek írása és karbantartásaClean code elvek ismerete