Jegypénztáros - Nyíregyháza - Diákmunka

Get work iskolaszövetkezet - Nyíregyháza
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Különböző nemzetiségű vendégeket fogadnál és kommunikálnál velükNaponta akár több ezer embernek segítenél kiadni a jegyétElsajátítanád a számlák készítésének folyamatátMegtanulnád a jegytípusok, csoportok rendszerezésétRugalmas lenne a munkaidőd:
Dolgozhatszhétköznap, hétvégén vagy akár ünnepnapokon is!8:
00 - 15:
00 és/vagy 8:
00 - 18:
00 között számítanánakRád!Heti 4-5 napot dolgozhatnál,szabadidőd szerint!Kiszámítható lenne a munkád:
A beosztásod 1 hónapra előre le lenne egyeztetveKiemelkedő fizetésed lehet:
Ünnepnapokon az órabéred dupláját kapnád meg!Órabér:
Br. 1534 Ft / óraMárelmúltál 18 évesRendelkezznappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyalaktív/passzívHetente 4-5 napmunkáttudj vállalni tanulmányaid mellett,napi 8és/vagy10 órábanLegyél nyitott akárhétvégénvagyünnepnapokonis dolgozniLegyen legalább alapszintű angol nyelvtudásodLegyél nagyonmegbízhatóésfelelősségteljesFontos, hogymagabiztosan kommunikálja vendégekkelNémetnyelvtudás, egyéb nyelvek ismeretePénztárkezelési, vendéglátásivagy ügyfélszolgálatitapasztalat