Java Fejlesztő @ Processhunt Kft.

Processhunt kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

  • Többéves Java fejlesztői tapasztalat
  • Git, SQL, Jenkins, Docker
  • Nyitottság új technológiák megismerésére, folyamatos fejlődésre

Nemzetközi partnerünk magyar leányvállalatához keresünk rendszerintegrációs projektre senior Java fejlesztőt. Zöldmezős projektek, modern technológiák, gyors fejlődési és kiemelt képzési/oktatási lehetőségek várják a jelentkezőket. Stabil céges háttér, együttműködő, laza/baráti csapat, lapos szervezet, magas fokú rugalmasság és családbarát attitűd jellemzi a Munkaadót.

,[Backend fejlesztői feladatok, Új funkciók tervezése, implementálása, Kódminőség megfelelő szinten tartása, unit tesztek írása, Szoftverfejlesztési dokumentációk készítése / azokban való részvétel, Folyamatos szakmai, gyakorlati és szakirodalmi tudásbővítés, proaktív módon, Code review, szakmai mentorálási feladatok] Requirements:
Java, Spring, SQL, Git, Jenkins, Docker Tools:
Azure DevOps, GIT, Jenkins, Agile. Additionally:
Flat structure, Oktatási keret, AYCM, Egészségbiztosítás, Év végi bónusz, Közösségi autómegosztás támogatása, Free coffee, Bike parking, Shower, In-house trainings, In-house hack days, No dress code.