Járműipari Tesztmérnök

Randstad hungary kft. - Zalaegerszeg
új ajánlat (01/06/2024)

munkaköri leírás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben rendelkezel a szükséges végzettséggel!
Osztrák tulajdonban lévő partnerünk bővítés céljából, saját állományába keres új munkavállalókat Járműipari Tesztmérnök pozícióba. A világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.
A tesztpálya egyedülálló, a jövő járműveire fókuszáló kutatás-fejlesztési tevékenységekkel. Egyedisége, hogy nemcsak a hagyományos járműdinamikai tesztek elvégzésére nyújt lehetőséget, hanem az autonóm (önvezető) járművek, továbbá az elektromos járművek validációs vizsgálatait is lehetővé teszi.
Feladataid az alábbiak lesznek:
Részvétel a tesztpályához kapcsolódó mérnöki szolgáltató szervezet üzemeltetésében.
Teljeskörű műszaki támogatás biztosítása üzleti partnereink számára.
Fejlett vezetéstámogató rendszerek specifikus tesztjeinek végrehajtása, valamint az ehhez kapcsolódó eszközpark kezelése és karbantartása.
Közreműködés a tesztpályahasználathoz kapcsolódó vezetői tréningek lebonyolításában.
Belső és vevői tesztjárművek mérőműszerekkel történő felszerelése és konfigurálása.
Járműdinamikai tesztek végrehajtása.
Részvétel a tesztpálya üzemeltetésében és az üzemeltetési folyamatok fejlesztésében.
Műszaki beszámolók és áttekintések szervezése és támogatása a projektek során.
Műszaki programok és rendezvények szervezésének és lebonyolításának szakmai támogatása.
Elvárások / Requirements
Téged keresünk, ha:
Releváns felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (mechatronikai mérnök, gépészmérnök, járműmérnök)
Folyékonyan beszélsz angolul (amit a munkád során rendszeresen kell majd használnod)
Érdeklődsz a legújabb járműipari technológiákkal kapcsolatban
Műszaki irányultságú vagy, szívesen dolgozol terepen
Rugalmas vagy és szeretsz komplex feladatokkal megküzdeni
Előnyt jelent:
Járműipari tapasztalat tesztelési környezetben
Fejlett vezetéstámogató rendszerek és kapcsolódó specifikus járműtesztek ismerete
Amit nyújtunk / Benefits
Ezért cserébe következő juttatásokkal számolhatsz:

Releváns tapasztalattal és képességgel arányos alapbér
Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás
Munkába járás költségtérítése (30Ft/km)
Munkaeszközök biztosítása
Szakmai tréningek, releváns képzések támogatása
Mentor program
Nyelvtanfolyamok