Jármű Típusjóváhagyás Koordináló Minőségügyi Mérnök

Magyar suzuki zrt. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Magyar Suzuki Zrt. által gyártott gépjárművek Európai Uniós és magyarországi típusjóváhagyásának teljes körű ügyintézéseKésztermékek és alkatrészek típusjóváhagyásával kapcsolatos tesztek szervezése, felügyelete és dokumentálásaHomologizációt érintő ügyekben kapcsolattartás a hatóságokkal, társosztályokkal, beszállítókkal, anyavállalattalA járművek jóváhagyásával kapcsolatos jogszabályváltozások figyelemmel kíséréseA vállalat gyártás-megfelelőségi rendszer eljárásának karbantartása, belső auditok szervezése és lebonyolításaMegfelelőségi nyilatkozatok kiadási rendszerének működtetéseTermék ellenőrzési szabvány aktualizálása, naprakészen tartásaHomologizáció köteles alkatrészek és egységek adatbázisának létrehozása és karbantartásaKihívásokkal teli munkakörStabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárbanSzakmai kiküldetések, utazási lehetőségIngyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből Budapestről is!Jól tervezhető munkaidő-beosztásHome-Office lehetőségIngyenes melegétkezési lehetőség napi egyszerSZÉP kártya juttatásKiküldetési pótlékKedvezményes vásárlási lehetőségek a környékenKedvezményes Suzuki vásárlási lehetőségKépzési, továbbképzési, előrelépési lehetőségDolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!Széleskörű ötletmenedzsment rendszer:
díjazzuk az ötleteid!Mérnöki végzettségGépjármű műszaki ismeretekFolyékony angol nyelvtudásJó szervező és kommunikációs készségProblémamegoldó készségFelhasználói szintű MS Office ismeretek Word, Excel, Power PointB kategóriás jogosítványReleváns tapasztalatMinőségbiztosítási területen szerzett tapasztalatJogi ismeretek