Japán Tolmács

Humán centrum kft. - Vácrátót
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

A Marubeni Corporation egy japán multinacionális cég, amely széles körű mérnöki tevékenységekkel foglalkozik. Feladatok:
Tolmácsolás a japán, angol és magyar nyelvű vezetők illetve ügyfelek között
Dokumentumok fordítása és előkészítése
Személyes tárgyalásokon való részvétel a gyáregységek különböző részlegeivel
Javaslatok készítése az ügyfelek számára
Alvállalkozók és beszállítók árajánlatainak ellenőrzése és értékelése
Teljesítési igazolások előkészítése ügyfelek és beszállítók részére
Elvárások:
Releváns szakmai tapasztalat (1-2 év)
Magabiztos középszintű aktív japán, magyar és angol nyelvtudás
MS Office felhasználói ismeretek
B kategóriás jogosítvány
Munkaidő
Hétfőtől péntekig 8.00-17.00 óra között teljes munkaidőben
Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye
Elsősorban Vácrátót, később Szigetszentmiklós és Dunavarsány
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Utazási költségtérítés
Modern és nemzetközi munkakörnyezet
Támogató és változatos cégkultúra
Előnyt jelent:
Kivitelezési illetve projektmunkákban szerzett munkatapasztalat
Felsőfokú végzettség
Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem töltse ki a lenti űrlapot.