It Üzemeltető Microsoft Megoldások

Euro one számítástechnikai zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Komplex Windows szerver infrastruktúrák üzemeltetése, beleértve a rendszeres karbantartást, frissítést és monitorozástAz Active Directory, DNS, DHCP, valamint a Microsoft Endpoint Configuration Manager MECM és Microsoft 365 M365 környezetek magas szintű kezelése és optimalizálásaVállalati szintű Endpoint Security megoldások kialakítása és fenntartása, a biztonsági kockázatok minimalizálása érdekébenAz üzemeltetési folyamatok fejlesztése, dokumentálása és a legjobb gyakorlatok megosztása a csapaton belülTechnikai támogatás nyújtása a belső csapatoknak és a külső ügyfeleknek, problémák gyors és hatékony megoldásaStabil munkahelyDinamikus, szakértő csapatVersenyképes kompenzációs csomagKépzések, vizsgázások támogatásaSportolás és egyéb társadalmi megmozdulások támogatásaFejlődési lehetőség, karriertervezésTöbb mint 5 év tapasztalat Windows szerver üzemeltetésébenErős ismeretek az WIN srv, AD, DNS, DHCP, MECM, M365 és Endpoint Security rendszerek területénKiváló problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmódErős kommunikációs készség és képesség az ügyfélközpontú szolgáltatás nyújtásáraKépesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyarántSzakmai tanúsítványok/vizsgák megléte például:
Microsoft Certified:
Azure Administrator Associate, Security, Compliance, and Identity Fundamentals, Windows Server Hybrid Administrator Associate, CompTIA Security+, Certified Information Systems Security Professional CISSPProaktív attitűd és ügyfélorientáltságElkötelezettség a szakmai fejlődés irántNyitottság az új technológiák és módszertanok elsajátítására