It Üzemeltető/Linux Rendszergazda

Innopay zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

On-prem Linux szerverek üzemeltetése, magas rendelkezésre állású környezetben.A kapcsolódó architektúra tervezése, kialakítása, finomhangolása.Linux szerver üzemeltetési tapasztalatFizikai szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalatVirtualizált szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalatKonténerizációs tapasztalat DockerInfrastruktúra tervezés és kialakításHálózat tervezés, építésKonfiguráció menedzsment eszközök beállítása, üzemeltetéseMagas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetéseNagy teljesítményű oldalak kiszolgálását ellátó szerverek üzemeltetéseMagas rendelkezésre állású, fizikai szerver architektúra tervezéseMonitoring eszközök telepítése, konfigurációjaPKI ismeretAngol nyelvismeretAnalitikus gondolkodásmód, erős kommunikációs és dokumentációs készségPrecíz, hatékony munkavégzés önállóan és csapatbanKubernetes ismeretekWindows rendszergazdai ismeretekAdatbázis ismeretek PostgreSQLVerziókezelésben Git szerzett gyakorlatPénzforgalmi/banki szektorban szerzett tapasztalatBanki informatikai fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat Technológiák:
Docker, KubernetesVMWare, Ubuntu, AnsibleHAProxy, Nginx, HSM, PKIGrafana, Prometheus, WazuhPostgreSQL, Redis, VeeamGitLab CI/CDPatroni