It Technical Project Coordinator

Aldi magyarország élelmiszer bt. - Biatorbágy
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Hazai IT projektek támogatása és vezetése, hands-on mentalitássalinformatikai rendszerek tesztelése, teszteredmények analitikus feldolgozása, kiértékelésekomplex szoftver hiba esetekben 2ndlevel szintű hiba- és megoldás keresésnemzetközi IT területekkel és külső partnerekkel való együttműködésanalitikák és lekérdezések készítésestabil vállalati háttér, hosszú távú karrier lehetőségtraining-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási időszakérdekes, változatos feladatkörkellemes, multinacionálismunkakörnyezetrugalmas home office 50%jubileumi jutalomfelsőfokú informatikai végzettségminimum 3 év IT területen szerzett fejlesztői és PM tapasztalatközépfokú angol vagy német nyelvismeretanalitikus, megoldáskereső, ügyfélorientált gondolkodásmódmegbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzésre való képesség és igényességcsapatszellem és kiváló kommunikációs készségbolthálózati kasszarendszerek fejlesztési projektjeinek koordinációjában szerzett gyakorlatSQL tapasztalat, Service NOW / JIRA, ITIL, objektum orientált programozási nyelv ismerete pl. VBAa közép- vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalatinformatikai hálózatok ismerete