It Tanácsadó

Workplus hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk, az egyik legnagyobb hazai IT közbeszerzésekkel foglalkozó cég, IT Tanácsadót keres
Feladatok:
Üzleti célok felmérése és az ügyfél igényeinek megértése, majd azok alapján IT megoldások javaslása és tanácsadás nyújtása a szervezet 2 vezetője részére
Döntéselőkészítő anyagok összeállítása
Javaslattétel az ügyfeleknek megfelelő IT infrastruktúra és rendszerarchitektúra kialakítása, beleértve a hardverek, szoftverek, hálózati eszközök és felhőszolgáltatások kiválasztását és integrálását
Megoldások kidolgozása az adatvédelmi és biztonsági szükségletek figyelembevételével, az adatok védelme és a biztonsági kockázatok csökkentése érdekében
Az új rendszerek és technológiák bevezetése során a leendő felhasználók képzésére és támogatására tett javaslatok
Az IT iparágban jelentkező újítások és trendek figyelemmel kísérése, valamint ajánlások kidolgozása az innovatív technológiák alkalmazására
Az ideális pályázó rendelkezik az alábbiakkal:
Felsőfokú informatikai végzettség
5-10 éves tapasztalat informatikai területen
Széleskörű rendszer és infrastruktúra ismeretek
Kiváló problémamegoldó képesség
Rugalmasság és kreativitás a változó körülmények kezelésében
Jó stressztűrő képesség
Eredményorientált
Jó csapatjátékos
Kitűnő kommunikációs képesség
Amit kínálunk:
Kiemelkedő bérezés
Főállású munkaviszony
Benzinkártya és egyéb juttatások (cafeteria)
Mobil telefon, laptop biztosítása
Home office lehetőség
Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület