It Szerviztechnikus, Hálózatépítő

Szigetköz. net kft. - Győrzámoly
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Számítógépek, laptopok és egyéb informatikai eszközök szervizelése, szerviz dokumentáció kezelése, Részvétel informatikai hálózatok kiépítésében, beleértve vezetékes és vezeték nélküli eszközök, valamint biztonsági kamerák telepítését, Helyszíni problémák és hibák elhárítása, Ügyfeleink látogatása során az üzemeltetett informatikai rendszerek ellenőrzése és karbantartása, felhasználók támogatása, felmerült igények továbbítása a társ osztályok felé, Ügyfeleink részére értékesített termékek kiszállítása és beüzemelése, Alkalmanként távoli munkavégzés, amely néhány napig is eltarthat általában kéthavonta egyszer. Stabilitás, megbízhatóságCégünk stabil anyagi háttérrel rendelkezik, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk - több mint 16 éve a piacon vagyunk. Kultúrált, tiszta munkahelyKényelmes, kulturált, modern munkakörnyezet és eszközpark, jó hangulat, segítőkész és barátságos munkatársak. Fontos, hogy jól érezd magad nálunk!Fejlődési lehetőségCégünknek rengeteg online képzéshez van hozzáférésünk. Biztosítjuk, hogy mindenki a számára legérdekesebb területen tudjon fejlődni. Versenyképes fizetésA szektorhoz és szűkebb környezetünkhöz képest is kiemelkedően jutalmazzuk a kiemelkedő munkatársakat. Kedvezményes vásárlási lehetőségMunkatársainknak kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosítunk a nálunk elérhető termékek megvásárlásához. Éves bónuszÉv végén jutalmazzuk munkatársainkat egy közös vacsora keretében. Szakmai tapasztalat vagy erős érdeklődés az informatikai hálózatok kiépítése és szervizelése iránt. Számítógépek, laptopok és egyéb informatikai rendszerek hardware, ill. alapfokú software telepítés ismerete. Képesség a helyszíni problémák gyors és hatékony elhárítására, valamint informatikai rendszerek karbantartására. Önállóság, rugalmasság és kiváló együttműködési készség. Jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú hozzáállás. B kategóriás jogosítvány. Tapasztalat hálózatépítés kivitelezésében, alapfokú villanyszerelési ismeretek, Igény a minőségi munkavégzésre, dokumentáció kezelésére, Nyitottság az újdonságok felé – nálunk biztosan megtalálod az informatika számodra érdekes területét, Angol nyelvtudás szóban és írásban, kommunikációs szinten