It Szerviz Technikus

Anro gravitas kft. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szabályozó- és vezérlõ rendszerek, ipari elektronikus berendezések összeszerelése, hibakeresése, javítása, telepítéseHardver és szoftver problémák diagnosztizálása, javítása és karbantartása. Hálózati problémák felismerése és megoldása. Rendszeres karbantartási feladatok végrehajtása. Számítógépes rendszerek telepítése, konfigurálása és frissítése. Karbantartási feladatok ellátásakülső helyszínekenVersenyképes fizetésFolyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek. Dinamikus munkakörnyezet és csapatmunka. Karrierlehetőség és előrelépési lehetőség a cégünkben. Legalább középfokú végzettség számítástechnikai és/vagyvillamossági szakterületen. Tapasztalat hardver- és szoftverproblémák diagnosztizálásában és javításában. Kiváló kommunikációs készségek és problémamegoldó képesség. Szükség esetén hétvégi és ügyeleti munkavégzés vállalása. B kategóriás jogosítványRugalmasságTapasztalat hálózati konfigurációk és hibaelhárítás területén. Rendszer- és adatbiztonsági ismeretek. Szakirányú tanúsítványok vagy oklevelek. Angol nyelvtudás