It System Analyst Core Banking

Smp solutions zrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfél igényeinek dokumentálása és specifikálása az érintett területekkel történő egyeztetés alapján.Új, illetve meglévő üzleti folyamatok, kialakult munkamódszerek felmérése;
eltérések elemzése és megoldási javaslatok megfogalmazása.A specifikáció alapján a meglévő informatikai rendszerekhez igazodva a rendszer funkcionalitásának és az egyes komponensek, integrációk működésének megtervezése és funkcionális specifikációk készítése;
a fejlesztői munka támogatása.Az új rendszer-funkcionális tesztelésében való részvétel, hibaelemzés, megoldáskeresés, dokumentálás;
a bevezetés utáni időszak támogatása.Üzleti elfogadói tesztek támogatása.Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel, többek között a nemzetközi beszállítóval és kapcsolódó más szállítói partnerekkel, illetve a banki IT és üzleti csapattal.A nem hatékony működési folyamatok ás funkciók felismerése, optimálisabb és hatékonyabb működésre javaslatok tétele, valamint új, módosított rendszerfunkcionalitások kidolgozása és dokumentálása.Részvétel a változáskezelési folyamatban. Alapbéren felüli juttatások:
céges autó + egészségbiztosítás + szakmai vizsgák anyagi támogatása.Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat, biztos ügyfélkörrel a versenyszférában.Hosszú távú karrierlehetőség, folyamatos támogatás, részvételi lehetőség szakmai képzéseken.Színvonalas munkakörnyezet Bp. XIII. ker., modern munkaeszközök, hibrid munkarend heti két nap távmunka lehetőséggel.Összetartó csapat, közös szabadidős programok:
pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb. Legalább 5 év rendszerszervezői munkatapasztalat, és ebből minimum 3 év komplex banki projektekben.Banki alaprendszerek működésének ismerete, illetve egy-két üzleti területen mélyebb szaktudás pl. fizetésforgalom, számlavezetés, jelentésszolgálat, számvitel stb.Confluence, JIRA használata a napi munkavégzésben.Agilis módszertanok ismerete.Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.Kiváló problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás.Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos hozzáállás. Banki rendszercsere/upgrade projektben szerzett tapasztalat.Intergrációs, illetve adattárház rendszerszervezői tapasztalat.Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség.Solution architekti vagy fejlesztői munkatapasztalat, BDD tesztmódszertan ismerete.SQL tudás.Migrációs projektben szerzett tapasztalat.