It Security Manager

Futureal shared services partnership c. v. magyarországi fióktelepe - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Futureal cégcsoport teljes IT biztonsági portfóliójának koordinálása és felügyeleteIT társosztályok, fejlesztések és integrációk biztonsági kompetenciával való támogatásaIT biztonsági beszállítókkal való együttműködés és vendor managementIT biztonsághoz köthető budget tervezése és nyomonkövetéseKiszervezett SOC managementje, működésének optimalizálása, rendszeres riportok közös fejlesztéseIT biztonsági incidensek vezetői managementjeIT biztonsági cselekvési tervek készítéseSérülékenység-vizsgálatok managementjeGRC keretrendszer managementjeIT auditok koordinálása és felügyeleteIT biztonsági szabályzatok kontrollja, naprakészen-tartásaKollégák információbiztonsági tudatosságának növeléseSzervezet IT biztonsági érettségének növeléseLegalább 3 éves tapasztalat IT biztonsági területen, lehetőleg nagyvállalati környezetbenMagabiztos és naprakész tudás vállalati IT rendszerek és IT infrastruktúra tekintetébenCompliance alapismeretek, információbiztonsági szabványok ismerete, IT biztonsági auditokban való részvételKooperatív, ügyfélközpontú megoldás-orientált hozzáállásMagabiztos angol nyelvtudásIT üzemeltetésben vagy fejlesztésekben szerzett tapasztalatCISA - Certified Information Systems Auditor tanúsítványCISM - Certified Information Security Manager tanúsítványPénzügyi szektorban szerzett tapasztalat