It Sales Manager

Microsec zrt. - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Azon kiemelt ügyfeleink igényeinek feltérképezése és kiszolgálása, akik elektronikus aláírás és hitelesítési, illetve céginformációs szolgáltatásaink iránt érdeklődnek vagy szerződött partnerként már igénybe veszik szolgáltatásainkat. Új munkatársunk feladata lesz a digitalizáció elterjedésében kulcsfontosságú IT megoldásaink önálló és proaktív értékesítése:
Informatikai szolgáltatás és szoftver értékesítése Meglévő és potenciális ügyfelek felkeresése, tájékoztatása Ajánlatok, tenderek készítése, menedzselése, utókövetése Szerződések előkészítése, kötése, időszakos felülvizsgálata Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel Szakmai konferenciákon való részvétel A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció Magas szakmai színvonalon, a digitális világot megalapozó megoldások fejlesztésén és szolgáltatások nyújtásán dolgozunk Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, piacvezető, dinamikusan növekvő vállalatnál Barátságos, támogató szervezeti háttérrel és mentorral segítjük szakmai betanulásod és fejlődésed Modern irodai környezet a Graphisoft parkban, korszerű informatikai eszközök Rugalmas munkaidő Home office lehetőség próbaidő után Csapatépítő rendezvények és sportprogramok Versenyképes jövedelem Béren felül egyéb juttatások cafetéria, üzletszerzés után jutalék, év végi célprémium Felsőfokú végzettségLegalább 3 éves IT szolgáltatás vagy szoftver megoldás B2B és/vagy B2G értékesítésében szerzett tapasztalat Magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség Meglévő üzleti kapcsolatrendszer Gyors problémamegoldó képesség, határozottság Az értékesítési csapat részeként proaktív önálló munkavégzés Új ismeretek gyors és alapos elsajátításának igénye és képessége Informatikai érdeklődés, igény és fogékonyság a saját fejlesztésű IT megoldásaink megismerésére angol nyelvtudás szóban és írásban