It Projekt Asszisztens

Budapest airport zrt. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Folyamatosan nyomon követed majd az IT által vezetett és támogatott projekteketTervezed és szervezed a projektekkel kapcsolatos feladatokatRajta tartod szemedet a státuszokon, riportokat készíteszÁtlátod nem csak a projektekkel kapcsolatos feladatokat, hanem a projekteket és az egész projekt portfóliót isTámogatod a vállalati folyamatokat és a projektek megvalósítását Olyan izgalmas repülőtér-fejlesztéssel összefüggő IT projektekre látsz majd rá, amelyekre máshol nem nyílhat lehetőségProjekt menedzsment támogató munkád eredményét nem kódokban fogod viszontlátni, hanem akár a 2 Terminálon, az utasforgalombanOlyan csapat része leszel, ahol folyamatosan tanulhatsz és karrierlehetőségben is gondolkodhatszÉves bónusz Munkába járás támogatásaMagán élet- és balesetbiztosításVáltozatos céges programok Runway Run, egészségügyi szűrések, majális, karácsonyi buli, sportesemények stb.Ingyenes Budapest Park jegyek küzdőtérre és saját party terminálunkba is Rendelkezz pár év munkatapasztalattal, de lehetsz lelkes pályakezdő isAz informatikai fogalmak és feladatok megértése szükséges a pozícióhoz, ezekkel ne lehessen zavarba hozniTermészetesnek érezd, ha egy megbeszélésen angolul kell megszólalnodTaláld meg a közös hangot bárkivelEgy új feladatnál a „Hogyan?” gondolkodásmód jellemezenLégy talpraesett és bátran közelíts meg embereket a munkád soránLégy szabálykövető, és támogasd a vállalati folyamatok végig vitelét és betartásátA „B” típusú jogosítványod gyakorlatban is magabiztosan használ Informatikai tudással vagy végzettséggel rendelkezelSzereztél már projekt tapasztalatot üzleti rendszerek bevezetésében és üzemeltetésében.Van projekt menedzsment tudásod, esetleg végzettséged pl.:
PMI, Prince2