It Manager

Incquery labs zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Informatikai infrastruktúra hálózat, szerverek, nyomtató stb. üzemeltetéséért felelős csapat vezetése Informatikai cloud szolgáltatások tervezése és menedzselése Office 365, Atlassian, stb Informatikai költségtervezés és betartatás Külső informatikai beszállítók menedzsmentje Cégcsoport szintű informatikai support folyamatok üzemeltetése IT biztonsági kérdések kezelése Mert fontos számunkra, hogy szakmai és emberi közösséget építsünk, ahol neked is van hely, Színes csapatépítő programokon vehetsz részt, A rugalmasság fontos szempont így van lehetőséged választani, hogy mikor dolgozol otthonról és mikor az irodában, Ha az irodát választod, közös reggelikkel és mindenféle földi jóval várunk, Nagy hangsúlyt fektetünk a kollégák képzésére, így lesz lehetőséged hard skill és soft skill képzéseken részt venni, Mert évente +3 nap emergency holiday vár rád, Melletted vagyunk programmal támogatjuk kollégáinkat, Profi angoltanár segítségével pallérozhatod nyelvtudásodat, Családbarát munkahely vagyunk, Még nem száradt meg a festék az új irodánk falán ami nagyon trendi lett 5 év releváns szakmai tapasztalat Magabiztos angol nyelv használat Megbízhatóság, felelősségtudat Vezetői képesség Erős feladat megoldó attitűd Jó kommunikációs képesség Az alábbi technológiák ismerete:
Microsoft 365 Atlassian Cloud Amazon Web Services BSc vagy magasabb egyetemi végzettség informatika, villamosmérnök területen

Jelentkezzen most a következőre:
It Manager