It Koordinációs Szakértő Üzleti Fejlesztési Szakértő

Mvm ügyfélkapcsolati kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Alkalmazások fejlesztési feladatainak koordinációja az üzleti igényektől az élesítésig
Alkalmazásfejlesztések témafelelőseként folyamatos kapcsolattartás a belső/külső IT szolgáltatók igénymenedzsereivel, rendszerszervezőivel
Fejlesztési státuszriportok készítése
Tesztelések koordinációja, tesztelések státuszolása
Részvétel IT érintettségű projektek informatikai szempontú szakmai támogatásábanIntenzív szakmai támogatás a betanulási időszak alatt és azon túl
Konstruktív környezet
Teljesítmény alapján járó bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Sportolási lehetőségek All You Can Move kártya
Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
Rugalmas munkaidőFelsőfokú végzettség
2-3 év releváns szakmai tapasztalat
Önálló és csapatban történő munkavégzés
Műszaki beállítottság
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
Jó problémamegoldó képességVillamos energia és/vagy földgáz iparág ismerete
Gazdasági informatikusi végzettség
Rendszerszervezői / üzleti elemzői munkakörben vagy informatikai specifikációk készítésében szerzett tapasztalat
Projekt koordinálásban szerzett tapasztalat
Nagyvállalati alkalmazások ismerete SAP, Call Center alkalmazások, SAP CRM, MS CRM, Libra, Work Flow menedzsment rendszerek ismerete
Ügyfélszolgálati tevékenységek ismerete