It Junior Rendszergazda

Premier g. med cardio kft - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A cég informatikai rendszereinek napi szintű kezelése, fejlesztése és a felhasználók támogatásaÚj hardver eszközök konfigurálása és felvétele a cég informatikai rendszerébeA hálózat felügyelete, sebezhetőség felderítés- és javítás, vírusmegelőzésRendszer optimalizálás, a berendezések konfigurációjának beállításaNapi szoftver és hardver karbantartás és kezelésHardver- szoftvereszközök felügyelete, tervszerű karbantartása, hibaelhárítás, biztonsági mentés, problémák megoldásatöbb mint 27 éve sikeresen működő, stabil üzleti-és pénzügyi hátterű cégkihívást jelentő feladatok, versenyképes juttatási csomag és dinamikus, fiatalos munkahelyi környezetfolyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések, nyelvtanulási lehetőségteljes munkaidőben 8:
00 – 16:
00 történő bejelentés és foglalkoztatásBudapest, III. kerületi gyönyörűszép környezetben lévő irodaKözépfokú végzettség Kiváló csapatmunkára való készség, megbízhatóságÖnálló munkavégzésre való képességKözépszintű hálózati ismeretekWindows workstation ismeretekKiváló felhasználói szintű Microsoft Office program ismeretek excel, word, outlookMobileszközök ismereteKözépfokú angol nyelvtudásHasonló munkakörben szerzett tapasztalatElektronikai ismeretekB típusú jogosítványés vezetési gyakorlat