It Infrastructure Support Analyst

Aw distribution kft. - Budaörs
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

IT és technikai infrastruktúra támogatásAlap szintű funkcionális és technikai specifikációk készítéseKülső beszállítókkal való kapcsolattartásIT eszközleltár naprakészen tartásaElső szintű hibaelhárításInfrastruktúrát érintő változások kezeléseTudásbázis frissen tartásaProjektekben való aktív részvételHelpdesk szolgáltatás nyújtásának irányításaFelelősségteljes pozícióIzgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőségVonzó irodai munkakörnyezet Budaörs Office Park – tömegközlekedéssel Budapestről is könnyen megközelíthető helyen Home Office lehetőséggel a próbaidő utánÖsszetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkábanHavi cafeteria keret 6 féle választható elemmel, éves teljesítményalapú bónuszÉlet-és balesetbiztosítás, valamint magánegészségügyi szolgáltatásokra való jogosultságEgyéb juttatások pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam lehetősége, céges rendezvények és síelésFelsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettséged vanHasonló munkakörben legalább 2 év tapasztalatot szereztél márEligazodsz a modern IT infrastruktúra eszközök világában hálózatok, szerverek, iroda és AV technológiák, felhőszolgáltatásokIsmered az alapvető hálózati protokollokat és jegykezelési módszereketFolyékonyan beszélsz angolul és magyarul üzleti környezetben isAnalitikus képességeidnek köszönhetően jó vagy a problémák megoldásábanKépes vagy a napi feladataidat és a projekteket hatékonyan kezelni és megvalósítani, a társterületek bevonásával