It Business Analyst @ Fox&Wolf Hr Solutions

Fox&wolf hr solutions - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Ø Minimum 5 éves tapasztalat IT Üzleti elemzői munkakörben

Ø Befejezett felsőfokú végzettség informatika területén és/vagy fejlesztői vagy tesztelői területen szerzett tapasztalat

Ø Több különböző szektorban vagy domain-ben szerzett gyakorlat

Ø Nagyobb volumenű projektekben való jártasság

Ø Ismeretek üzleti igények felmérésében, funkcionális- és folyamatmodellezésben

Ø Erős informatikai affinitás, precizitás, ügyfélorientált gondolkodásmód

Ø Kommunikatív, csapatközpontú személyiség, önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség

Partnerünk webfejlesztés területén tevékenykedik, sokéves múlt van már a hátuk mögött, amely alatt főként a magyar piacra fókuszáltak. A pozíció lehetőséget biztosít szakmai tudásod folyamatos fejlesztésére, egy olyan összetartó csapatban, amelyben a Te véleményed is számít. Bővülő csapatukba keresünk most új kollégákat.

,[Az üzleti elvárások és fejlesztési igények kidolgozása, folyamatábrák elkészítése, Specifikációk összeállítása és az elkészült dokumentáció prezentálása a fejlesztő csapat felé, A teljes fejlesztési életciklus alatt a felmerült fejlesztői kérdések megválaszolása, A tesztelők munkájának támogatása tesztesetek készítésével és tesztek kivitelezésével, Gördülékeny, folyamatos információáramlás biztosítása az IT és üzleti oldal között, Projektmenedzser munkájának támogatása az ügyfélegyeztetések, a projekt lebonyolítása során, Üzleti elemző munkatársak szakmai támogatása és különböző tréningek tartása] Requirements:
Business analysis, Requirements analysis Additionally:
Sport subscription, Private healthcare, English lessons, Free coffee, Bike parking, Shower, Playroom, Free beverages, In-house trainings, Startup atmosphere, Free snacks.