It Business Analyst Daily Banking

Otp bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Napi bankolást biztosító rendszerek Business Analyst feladatainak ellátása.Üzleti igényekből technikai és/vagy funkcionális specifikációk készítése.Az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása.Jelentések, riportok készítése és támogatása.Hibák, problémák feltárásának támogatása.A folyamatok átlátása és dokumentálása.Kapcsolattartás és együttműködés az üzleti és IT társterületekkel, valamint a szállítókkal.Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások.Támogató fiatalos csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet.Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül.Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása.Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet.Agilis munkakultúra. Munkavégzés helye:
1131 Budapest, Madarász Viktor utca 12.Felsőfokú informatikai/gazdasági végzettség és/vagy legalább 3 éves pénzintézeti releváns tapasztalat.Aktív középfokú angol nyelvismeret.Workflow folyamatokban és alkalmazások/rendszerek közötti hibakeresésben szerzett tapasztalat log, trace elemzés.Kiváló elemző- és dokumentációs képesség.Informatikai rendszerek használatában való jártasság. Az ideális pályázó:
Proaktív, határozott fellépésű, aki gyorsan tud reagálni a változó prioritásokra.Folyamatosan egyeztet a határidők betartása, a belső ügyfél elégedettség érdekében, rendszerben gondolkodik.Precíz, alapos munkájában.Gyorsan tanul új műszaki ismereteket.Adatmodellező szoftverek használatában jártas pl.:
Visio, drow.Io, EnterpriseArchitect, Visual Paradigm.A következő témák valamelyikében szerzett tapasztalat:
Ügyfélazonosítás, Lakossági passzív termékek számla, megtakarítás, PénzforgalomOracle adatbázis lekérdezéshez szükséges SQL ismeretek.Agilis módszertani és termék Atlassian ismeret.Banki folyamatok ismerete.