Írószer-Háztartás Főpénztáros Budapest

Müller drogéria magyarország bt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kereskedelemben szerzett tapasztalat.Középiskolai végzettség.Vevőorientált gondolkodásmód, barátságos hozzáállás.Ápolt, igényes megjelenés, udvarias magatartás.Kiváló kommunikációs készség, magabiztosság.Motivációs levél csatolása szükséges.Stabil nemzetközi háttér, kellemes munkakörnyezet.Karrier-lehetőség személyre szabott szakmai támogatással.Tervezhető munkaidő.Munkábajárás támogatása.Kedvezményes dolgozói vásárlás.10 év munkaviszony után jubileumi juttatás.Egyéb béren kívüli juttatás lehetősége.Vásárlók magas szintű kiszolgálása.Nyitottság új ismeretek megszerzésére.A termékek vonzó kihelyezése, rendezett polckép biztosítása.Árukészlet biztosítása, leltározás.Eladói, pénztárosi feladatok ellátása.Nyitási, zárási feladatok ellátása.1052 Budapest Váci utcaFOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
Teljes munkaidő