Irodavezető

Ftc kereskedelmi kft. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Adminisztratív terület irányítása, szervezése, Adminisztratív tevékenységekhez szükséges folyamatok kialakítása, illetve optimalizálása, Ügyvezető igazgató, továbbá a kereskedelmi és marketing vezető munkájának szakmai- és szervezési támogatásaEgyéb szervezési, kapcsolattartói, adminisztrációs feladatok ellátása. Szervezeti, ügyviteli, adat – és dokumentumkezelési szabályok kialakítása, Egyéb utasítások betartása és betartatásaAz irodában folyó kommunikációs kapcsolatok irányítása, szervezése, ellenőrzéseBeszámolás a felsőbb vezetőnekAktív részvétel a folyamatban lévő marketing és kereskedelmi projektekbenKapcsolattartás a belső részlegekkel és külső partnerekkel egyarántKereskedelmi és marketing akciótervek, kampányok nyomon követésében, valamint kiértékelésében való aktív részvétel, illetve ezen folyamatok támogatásaRendezvények, események szervezésében való részvétel és támogatásHatározatlan idejű munkaszerződésHosszú távú munkalehetőségJó munkahelyi légkör sportot kedvelő csapatbanKözépfokú végzettségProaktív hozzáállásPontos, precíz, önálló munkavégzésFelhasználói szintű MS Office ismeretRendszerszemléletű gondolkodásJó problémamegoldó képességJó kommunikációs készségNyitott, türelmes személyiségRugalmasságKözépfokú angol nyelvtudásFelsőfokú végzettségIrodavezetés területén szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Irodavezető