Irodavezető

&34; chili produkt&34; kft. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Pénzügyi feladatok- Költségszámlák, bizonylatok feldolgozása, rögzítése vállalatirányítási rendszerben- Banki tranzakciók és egyenlegek nyomon követése, ellenőrzése- Pénztáregyenlegek követése, banki kifizetések ütemezése- Bankszámlákra beérkező összegek rögzítése- Házipénztár kezelése- Kapcsolattartás könyveléssel- Könyvelési anyag előkészítése, kontírozás- Gépjármű kötelező biztosítások, és egyéb biztosítások kezelése- Kintlévőség kezelésHR feladatok- Munkaszerződések elkészítése, lejelentése könyvelés felé- Álláshirdetések feladása- Állásinterjúk lefolytatása- Bérszámfejtés előkészítése jelenléti ívek, táppénzek, szabadságok- Statisztikák készítése létszám adatok, bérköltségEgyéb - Pályázati anyagok kezelése- Bevallások elkészítése NETA, EPR- Statisztikák készítése Intrastat- Egyéb irodai adminisztráció- versenyképes fizetés- fix havi bér + havi elszámolású bónusz- SZÉP kártya- dinamikusan fejlődő cég fiatalos csapatának tagjává válás- szabad hétvége- emelt szintű számítástechnikai képességek- Office Excel, Word magas szintű ismerete és használata- jó szervezőkészség- kiváló kommunikációs készség és konfliktuskezelés- határozottság- minimum középfokú végzettség- angol nyelvtudás- egyéb bármilyen nyelvtudás- irodavezetői tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Irodavezető