Irodavezető

Eco-real kft. - Egri Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Irodavezető
Az ECO-REAL Kft. hulladékok előkezelésével foglalkozik. Irodavezető pozícióba munkatárs jelentkezését várja.
A te feladatod lesz az iroda napi gördülékeny működésének vezetése.
Raktáros kollégákkal való egyeztetés és a sofőrök papírjainak előkészítése.
Főbb feladatok:
Számlázás
Könyvelővel való kapcsolattartás
Ügyfelekkel való kapcsolattartás emailben és telefonon
Papírok előkészítése, iktatása
Jelentések, bevallások leadása
Elvárások:
Középfokú végzettség
Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
Felhasználói szintű számítógép kezeléssel
Megbízhatóság és precízió
Önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
Hulladékgazdálkodásban szerzett tapasztalat
Környezetmérnök végzettség
Amit kínálunk:
Teljes munkaidős, 100 %-ban bejelentett munkaviszony
Munkába járás támogatása autóval és tömegközlekedéssel is
Szép kártya cafeteria
Hétfőtől-Péntekig történő, egy műszakos munkarend
Szabad hétvégék, és ünnepnapok
Új munkatársaknak kezdő képzések, megfelelő betanítás biztosítása
Azonnali kezdési lehetőség!
Munkavégzés helye:
1108 Budapest, Serpenyő utca 11.

Jelentkezzen most a következőre:
Irodavezető