Irodavezető

Worklife - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyvezetői asszisztencia:
utazások/találkozók szervezése, átirányított hívások kezelése, találkozókon asszisztencia nyújtásaTelefonkezelés és postaügyintézésPályázati anyagok előkészítéseAjánlatok előkészítésében való részvétel, ideértve az árajánlatokhoz szükséges céges dokumentumokat, cégkivonatokat stb.A cég működéséhez szükséges engedélyek előkészítése, adminisztrációja és dokumentálása minőségbiztosításhoz, közbeszerzéshez kapcsolódó és egyéb hivatalos ügyintézés Autó flotta ügyintézés és dokumentáció 4-6 autó, beleértve a karbantartások nyomon követését, biztosítások intézését, autópálya matricák kezelését stb.Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok, mint például mobil flotta kezelése, irodaszer beszerzése, karbantartások ütemezéseKisebb dokumentumok lefordítása, könyvelőnek vagy ügyvédnek.Együttműködés a cég által szervezett szakmai rendezvények és kiállítások előkészítésében és lebonyolításában, belsős rendezvények megszervezéseKépzések szervezése kollegáknakProjektek nyomonkövetése és dokumentálása, beleértve a szerződések nyilvántartásátÜgyfelek fogadásaSzerződések előkészítése és nyilvántartása, beleértve az értékesítéshez és más üzleti tevékenységekhez vagy beszállítókhoz tartozó szerződéseketVersenyképes juttatási csomagSzakmai fejlődés és tanulási lehetőségekInnovatív környezetIzgalmas projektekLaptop, telefon Irodai masszázst biztosítunkAYCM partnerei vagyunkJó hangulat, támogató csapat, céges rendezvényekModern, kellemes munkakörnyezetPróbaidő után home office lehetőségIrodavezetésben és ügyvezető asszisztenciában több éves tapasztalattal rendelkezelAngolul magabiztosan beszélszJó szervezőkészséggel rendelkezelProbléma megoldó attitűdöd vanÖnállóan és csapatban is tudsz dolgozniPrecíz és pontos vagyTalpraesett, proaktív és eredményorientált vagy Munkavégzés helye:
1117 Budapest, Budafoki út 62.

Jelentkezzen most a következőre:
Irodavezető