Irodavezető / Titkárságvezető

Szermann kft. - Pécs
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarországon elsőként naperőművekhez tartószerkezeteket fejlesztünk, tervezünk és értékesítünk ügyfeleink számára, határon innen és túl.Büszkék vagyunk szakmai tudásunkra. Prémium színvonalú szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára, hiszünk a folyamatos fejlődésben és nyitottak vagyunk az új ötletekre, szemléletmódra.Csatlakozz hozzánk pécsi telephelyünkönIrodavezető / Titkárságvezetőmunkakörbe.A te feladatod lesz:
A vállalat irodájának zökkenőmentes működését, a kiemelkedő munkakörnyezetet biztosítaniEhhez kapcsolódóan tervezed és szervezed az irodai berendezések, szolgáltatók beszerzését, szerződéseket kötszBiztosítod és fejleszted az ügyviteli adminisztrációt, dokumentumok kezelését, miközben aktívan részt veszel a napi adminisztratív feladatok teljesítésébenTe leszel az, akinek a támogatására az Ügyvezető igazgató mindig számíthatAktívan részt veszel és segíted a szervezetfejlesztési lépéseketSzorosan együttműködsz majd a vállalat pénzügyi osztályával, segítségükkel riportokat készítesz a vállalatvezetés részéreTevékenyen rész vállalsz a vállalati események, rendezvények szervezésébenKoordinálod a kijövő-bejövő posta, valamint a számlák kezelésétFelügyeled 3 admin munkavállaló munkavégzésétMunkádat a társosztályokkal együttműködve, csapattagként végzedBarátságos csapatStabil, megbízható vállalati háttérHosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőbenVersenyképes bérezésFejlődési lehetőségMentoring rendszerKépzések támogatásaCéges rendezvényekIngyenes magánegészségügyi ellátás Medicover klinikánLegyen legalább3-5 év tapasztalatod hasonló területen. Örülnénk, ha ezt részben fémipari gyártási környezetben szerezted volna.Gazdasági felsőfokú végzettségFolyamatok átlátására, új folyamatok kialakítására való képesség, rendszerszemléletHatározott, proaktív, energikus személyiségCsapatjátékos attitűdKiváló kommunikációskészségMagas szintű szervezőkészség és együttműködő készségMagabiztos és magas szintű excel használat