Irodavezető Teljes/Részmunkaidő

Forguest oktogon kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyvezető és Üzemeltetési vezető munkájának támogatása. Könyveléssel való kapcsolattartás. Kimenő és bejövő számlák iktatása, ahhoz kapcsolódó adminisztráció, belső ügyviteli rendszer használatának elsajátítása, hatékony kezelése. Árurendelés, optimális raktár töltöttség biztosítása, rendelési folyamatok felügyelete, kapcsolattartás beszállítókkal. Kimutatások készítése. Iroda rendben tartása, a hatékony irodai munkavégzés feltételeinek megteremtése. Hivatali ügyintézésben való segítség. Lelkes, motivált csapatot, folyamatos szakmai fejlődéstKiemelkedő bérezéstÁllandó visszajelzést, folyamatos szakmai fejlődést, támogató környezetet. Jó kommunikációs képesség, angol és magyar nyelven. Képesség priorizálni és a hirtelen felmerülő problémákat jól kezelni. Szeress és tudj kollégáiddal, a cég partnereivel konstruktívan dolgozni, együttműködni, objektív visszajelzéseket adni felettesednek. Légy nyitott a vezetőség magas minőség érdekében hozott döntéseinek gyakorlatba ültetésében. Légy képes az önálló munkavégzésre és felelős gondolkodásra. Pénzügyi szakterületen szerzett tapasztalat. Munkaügyben való jártasság. 3-5 év tapasztalat. Rugalmasság