Irodai Informatikus

Habi kft. - Bács-Kiskun County
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata
Önálló, rendszerszemléletű, tapasztalt, kommunikatív munkatársat keres
IRODAI INFORMATIKUS
Pozícióba.
Versenyképes fizetés egyéni megegyezés alapján, 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony, utazási költségtérítés, fiatalos, modern munkakörnyezet.
Feladatok
Informatikai üzemeltetési, rendszergazdai feladatok elvégzése (Microsoft Azure, Windows Server 2012 R2, Office 365, Octopus 8 ERP)
Telefonon, e-mailen, illetve ticketing rendszerben történő felhasználói bejelentések kezelése
Az informatika különböző területein a cég országos szaküzlethálózata számára tartományi felhasználói és jogosultságaik kezelése munkaállomások (Win 7, Win 10), szerverek és hálózat eszközök frissítése, karbantartása (pfSense, Ubiquiti)
IT költségek folyamatos monitorozása, szerződések és kiadások optimalizálása webáruház és a céghez kapcsolódó online megjelenések gondozása, karbantartása, adatfeltöltések informatikai támogatás a cég dolgozói számára kapcsolattartás IT beszállítókkal, partnerekkel megtervezett folyamatok vállalat irányítási rendszerben történő rögzítése és meglévő folyamatok karbantartása
Elvárások
Legalább középfokú informatikai végzettség
Feladatok szempontjából releváns területen szerzett 3-5 év tapasztalat
Microsoft Server, Active Directory és Microsoft SQL Server ismeretek
Vállalatirányítási rendszer ismeretek
magas fokú Microsoft Office ismeretek, kiemelt Excel, Access és Outlook tudás precizitás, kreativitás, felelős gondolkodásmód, terhelhetőség, rugalmasság
B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent
Grafikai programok ismerete (CorelDRAW, Corel Paintshop PRO, Adobe Photoshop)
HTML és CSS ismeretek
Marketing területen szerzett tapasztalat informatikai angol nyelvtudás