Irodai Asszisztens

Beck and partners kft. - Budapest
30+ napja (01/05/2024)

munkaköri leírás

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:
Az adminisztratív feladatok elvégzésével hozzájárulsz az iroda zavartalan működéséhez.
A beérkező számlákat rögzíted, iktatod és megfelelően adminisztrálod.
Csomagokat állítasz össze és a szerződött futárcéggel leegyezteted a kiszállításukat.
Biztosítod az irodai eszközök rendelkezésre állását, és gondoskodsz azok pótlásáról.
Kezeled a bemenő és kimenő e-maileket, továbbítva azokat a megfelelő részlegnek.
Rendezvényeken koordinációs segítséget nyújtasz.
TÉGED KERESÜNK,HA...
Legalább 1-3 éves tapasztalatod van irodai környezetben adminisztratív vagy asszisztensi munkakörben.
Határozott és magabiztosangol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt(a mindennapi irodai kommunikációhoz, ügyfelekkel való egyeztetéshez szükséges).
Középfokú vagy Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
Microsoft Office ismereteid vannak (Excel, Word).
Kiváló szervezőképességgel rendelkezel, önállóan és csapatban is megállod a helyed.
AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁLSZÁMODRA:
Kiemelkedő kompenzációs csomagot adnak.
Medicover extra egészségügyi biztosítást kínálnak.
Karrierben való előrelépési lehetőséget nyújtanak.
Laptopot és mobiltelefont biztosítanak a mindennapi munkavégzésedhez.
Családias, támogató környezet vár Rád.
Munkavégzés helye:
Budapest 9. kerület. (Boráros tér közelében)
Munkaidő:
hétfőtől – péntekig 9.00 - 17.00
Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: