Irodai Asszisztens

Aps recovery hungary kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Beérkező és kimenő papír alapú, valamint elektronikus dokumentumok iktatása, kezelése;
A napi irodai adminisztrációs feladatokban való aktív részvétel;
Munkatársak támogatása adminisztratív jellegű feladatokban;
Nyilvántartások kezelése, céges gépjárművek használatának és karbantartásának adminisztrációja;
Általános recepciós feladatok ellátása:
ügyfelek, vendégek fogadása, beérkező telefonok kezelése és azok átirányítása illetékes munkatársakhoz;
Az iroda napi szintű működésének hatékony segítése.Éves bónuszrendszertRugalmasan alakítható munkaidő beosztástTámogató, összetartó, fiatalos munkakörnyezetetFix és kiszámítható versenyképes jövedelmetKiváló kapcsolatépítési lehetőséget akár nemzetközi szinten isMobiltelefont, laptopotAngol nyelvtanulás támogatásátMinimum középfokú végzettség;
Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat;
Microsoft Office Word, Excel alkalmazások magabiztos használata;
Agilis és proaktív személyiség.