Irodai Adminisztrátor, Ügyintéző - Csomagoló

Tank kft. - Solymár
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Kiemelten a megrendelt termékek összeszedése, csomagolása, majd szállítópartnereinknekátadása a fő feladat!Beérkező rendelések feldolgozásaKapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkalSzámlák, szállítólevelek kiállításaGaranciális ügyintézésBeszerzéssel kapcsolatos feladatokReklamációk kezeléseSzabad hétvégePörgős, fiatalos munkalégkörMegbízható munkahelyStabil fizetés8 órás bejelentésMunkavégzés helye és ideje:
SolymárTeljes munkaidő, hétfőtől péntekig 8:
00-16:
00Hosszútávra, azonnali munkakezdéssel!Könnyű fizikai munkában szerzett tapasztalatKomissiozásban szerzett tapasztalatOffice programok ismerete Levelező rendszer, Word, ExcelJó problémamegoldó készség, határozottságPrecíz, lelkiismeretes munkavégzésJó kommunikációs készség írásban és szóbanLeltári feladatokban szerzett tapasztalatAdminisztratív munkában szerzett tapasztalatSzeretsz önállóan és csapatban is dolgozniÖnálló, gyors és hibamentes munkavégzés ,, ne félj kérdezni :