Irodai Adminisztrátor - Diákmunka - Nyíregyháza

Get work iskolaszövetkezet - Nyíregyháza
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelekkel való kapcsolattartás:
Munkád során fogadnád a beérkező érdeklődőket, ügyfeleinket. Telefonhívásokat kezdeményeznél és fogadnál, segítenél a toborzási folyamatokban. Jelöltjeinkkel időpontokat is egyeztetnél, illetve nyomon követnéd regisztrációs folyamataik stádiumát.Adminisztrációs feladatok:
Segítenél szkennelésben, fénymásolásban, az irattár rendszerezésében, adatrögzítésben és dokumentumok előállításában MS Office programok használatával.Kreatív feladatok:
Kreativitásod álláshirdetések szövegeinek megírásában és grafikák tervezésében is kamatoztathatnád, amelyeket később a közösségi média felületeinken is megosztanánk.Legyél Te is HR csapatunk tagja, dolgozz rugalmasan:
Hétköznapokon08:
00 - 16:
30 közöttheti 2 - 3 + napon!Jelenleg nappali tagozatos felsőoktatásijogviszonyod vanMagabiztosan használod a MS Office programokatLegalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezelNyitottnak és közvetlennek érzed magad, könnyen szót értesz bárkivelÜgyfélszolgálati vagy irodai adminisztrációs feladatok végzésében szerzett tapasztalat