Írnok

Fővárosi főügyészség - Nyíregyháza
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

A Fővárosi Főügyészség munkatársakat keres írnok munkakörbe irodai ügykezelői, adminisztrációs, valamint gépírói, szövegszerkesztői feladatok ellátására 6 hónapos próbaidő kikötésével. A munkavégzés helye a Fővárosi Főügyészség, illetve az alárendelt kerületi ügyészségek.
Írnok
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
magyar állampolgárság, büntetlen előélet, legalább középfokú iskolai végzettség, felhasználói szintű számítástechnikai- és szövegszerkesztési ismeretek, okirattal igazolt, magabiztos gépírói tudás. Az adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent.
A jogállásra és az illetmény megállapítására a legfőbb ügyész, az ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról és az ügyészi életpályáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény rendelkezései az irányadók.
A jelentkezéshez csatolni kell részletes fényképes szakmai önéletrajzot, mely tartalmazza:

Az iskolai végzettséget,
Egyéb képzettséget (különösen jogi asszisztens, gyors- és gépíró),
Az eddigi munkaviszonyok, szolgálati és egyéb jogviszonyok pontos megnevezését, időtartamát (év, hónap, nap),
A pályázó által aláírt nyilatkozatot, amelyben a pályázati ügyintézés során benyújtott iratokban és önéletrajzában feltüntetett adatainak kezeléséhez hozzájárul,
Az elérhetőségeket.
A szakmai önéletrajzok alapján az alkalmas jelentkezők személyes meghallgatáson vesznek részt, ahol az önéletrajzban megjelölt és feltüntetett végzettséget, egyéb képzettséget tanúsító és az előző munkaviszonyokat igazoló dokumentumokat be is kell mutatniuk, illetve gépírói tudásukról egy gyakorlati feladat végrehajtásával adnak számot.
A jelentkezéseket a szakmai életút bemutatásával, telefonszám feltüntetésével és az adatkezeléshez hozzájáruló nyilatkozattal kérjük küldeni.
Jelentkezési határidő:
2024. május 20.

Jelentkezzen most a következőre:
Írnok