Irányítási Rendszer Szakértő - Dunaújváros - Rácalmás

Get work trend kft. - Rácalmás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz a világ egyik vezető autóipari beszállítójához
Irányítási rendszer szakértőként
Munkavégzés helye:
Dunaújváros/ Rácalmás
A következő feladatok várnak rád:
MEBIR, KIR működtetése és folyamatos fejlesztése
Belső és külső auditok megszervezése, jobbító intézkedések menedzselése
Kapcsolattartás társfolyamatokkal és a munkavédelmi dolgozói érdekképviselettel
Szakmai konzultációk megtartása
Vásárlói megkeresések megválaszolása
EHS-eljárások, szabályzatok aktualizálása, kockázatértékelések felülvizsgálata
EHS éves oktatási feladatainak megszervezése, munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
Új szakmai irányvonalak és gyakorlatok nyomon követése, kiértékelése, bevezetése
Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:
Felsőfokú végzettség és ISO 45001, ISO 14001 irányítási rendszer belső auditori tanfolyam
2-3 év tapasztalat az irányítási rendszerek terén VAGY Minőségbiztosítási szakmérnök végzettség
Középfokú aktív angol nyelvtudás
Magabiztos Excel, Powerpoint ismeretek
Amit nyújtanak cserébe:
Cafeteria szolgáltatás
Étkezési támogatás
Ingyenes vállalati busz:
Felvevő pontok:
Dunaújváros, Baracs, Előszállás, Buda, Pest, Székesfehérvár, Kalocsa, Százhalombatta, Pusztaszabolcs
Budai megállók:
Bölcsőde, Hárshegyi út 7., Bíróság, Labanc út 7., Budagyöngye, Városmajor, Királyhágó utca, Csörsz utca (MOM Park)
Pesti megállók:
Árpád híd, Lehel tér, Nyugati pályaudvar, Oktogon, Blaha Lujza tér, Harminckettese tere, Corvin negyed, Boráros tér, Petőfi híd - budai hídfő, Építész utca, Növény utca, Érd - Állami Gazdaság
Gépkocsi támogatás (ahonnan nincs busz):
50 HUF/km
Ingyenes szálláshely (100 km felett)
Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség
A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!
Kérdés esetén, keressen bizalommal:
[email protected]
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021