Ipari Villanyszerelő

Easyhiring services kft. - Nagyoros
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ipari villanyszerelő
Csatlakozz nagykőrösi fémiparban tevékenykedő partnercégünk csapatába Ipari villanyszerelőként!
Feladatok
Automata üzemű gépsorok rendelkezésreállásának biztosítása, termelés támogatása
A karbantartási és a megelőző karbantartási tervben meghatározott, valamint a gépenkénti karbantartási utasításokban előírt ellenőrzések, karbantartások elvégzése és azok dokumentálása;

Gyártás felügyelete, elektronikai rendszerek, technológiai berendezések üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárítási feladatok elvégzése
Elektromos alkatrész felhasználás koordinálása
Javaslattétel az automatizálási rendszer fejlesztésére és a kivitelezés lebonyolítása
Önálló hibakeresés, problémamegoldás.
Kapcsolási rajz olvasás
Vezérlőszekrényekben elvégzett módosítások dokumentálása, tervező program használatával (Eplan)
Követelmények
Minimum középszintű műszaki / vilamosipari végzettség
Alapszintű számítógépes ismeretek
Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
Előny
Automatizálási vagy ipari elektronikai végzettség,
Kommunikációképes angol nyelvtudás,
Automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat
Siemens, OMRON PLC-ismeret
Amit ajánlunk
Emelt műszakpótlék 14-22 -ig +30%, 22-06-ig +50%.
Modern, tiszta környezet
Utazási költségek térítése
Családias légkör
Hosszú távú, bejelentett munkaviszony!
Túlórázási lehetőség 100%-bérpótlék
Munkavégzés helye
Nagykőrös