Ipari Szennyvízkezelő Mérnök

Contemporary amperex technology hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A feladataid lesznek:
A szennyvíz- és vízkezelő létesítmények üzemeltetésének irányítása az akkumulátor-üzemünkben. Ez magába foglalja a tervezési fázis felülvizsgálatát, az építési projekt irányítását, valamint az üzembe helyezés előtti és az üzembe helyezési tevékenységeket, és az üzemeltetést is;
A szennyvíztisztítási folyamatok folyamatos üzemeltetésének, fejlesztésének támogatása és koordinálása;
Az elérhető legjobbtechnikák monitorozása, javaslattétel a legjobb gyakorlatok és tervezési rendszerek használatára;
A vízkezelés folyamatainak szervezése és nyomon követése, például mintavétel, laboratóriumi elemzések, kezelőanyag mennyiség kiszámítása stb.;
Megelőző karbantartási terv készítése és a berendezések állapotfelmérése;
A szennyvízkezelő létesítmények és berendezések ad hoc karbantartási feladatainak irányítása;
Segítségnyújtás a beszállítókkal kapcsolatos kérdésekben (szerződéskezelés, a szükséges engedélyek és képesítések ellenőrzése, KPI és SLA menedzsment stb.);
Segítségnyújtás a központi/csoportszintű EHS ellenőrzéseinek és auditjainak lebonyolításában.
Amit tőled várunk:
Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, környezetmérnök vagy más releváns területen szerzett diploma);
Ipari nagyvállalatnál szerzett több mint 4 éves munkatapasztalat a szennyvíztisztító rendszer működtetésében;
Az ipari létesítmények vízkezelésével kapcsolatos törvények és rendeletek ismerete;
AutoCAD ismerete;
Jó angol nyelvtudás;
Debreceni munkavégzés vállalása.
Amit mi biztosítunk:
Versenyképes fizetési csomag;
Nemzetközi munkakörnyezet;
Támogató csapat, egyéni fejlődési lehetőség;
Szerepvállalás egy kiemelkedő termelési rendszer bevezetésében.