Ipari Mérnökségi Vezető

Trenkwalder - Veszprém
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát Ipari mérnökségi vezető munkakörbe:

Ipari mérnökségi vezető
Feladatok

  • A teljes projektmérnöki csapat, a technológiai szakértők és a projektkoordinátorok tevékenységének koordinálása
  • Az összes új gyártóberendezés specifikációjának meghatározásának vezetése
  • Felelősség az új programok robusztus folyamattervezéséért
  • A berendezés- és szerszámtervezés szabványosítása az üzemben
  • A termelőberendezések fejlesztésének területeit érintő koncepciók megfogalmazása
  • Elrendezés tervezése a volumen teljesítése, az alapterület hatékony kihasználása és a folyamatban lévő készletek minimalizálása érdekében
  • A sikeres bevezetések biztosítása
  • Együttműködés a vállalat más részlegeivel annak érdekében, hogy hozzájáruljon az üzem folyamatos fejlesztési tevékenységeihez, azaz termékek, ötletek, javaslatok kidolgozása a folyamatos fejlesztésre, a szükséges változtatások végrehajtása
  • Hozzájárulás a selejt csökkentését és a termelési hatékonyság növelését célzó tevékenységekhez
  • Ügyfélauditok támogatása

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi diploma villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki szakon
  • Mérnöki és gyártási tapasztalat nemzetközi autóipari gyártási környezetben
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat a berendezések és szerszámok beszerzésében
  • A programirányítás és több mérnöki szakterület széleskörű ismerete
  • Képesség az egyének készségeinek és viselkedésének fejlesztésére
  • Költségvetési és erőforrás-gazdálkodási készségek
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és tárgyalási készség
  • ISO TS 16949 szabvány ismerete

Amit kínálunk

  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Céges gépjármű
    • Cafeteria
    • Éves teljesítménybónusz
    • Pulykapénz