Intézeti Mérnök

Hun-ren ökológiai kutatóközpont - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A munkavállaló feladata részmunkaidőben heti 30 óra a HódTérkép közösségi adatgyűjtő program keretében beérkezett megfigyelések bemutatása a HódTérkép blogján és a közösségi médiában, a hódok monitorozása során gyűlt terepi adatok feldolgozása, az adatok bevitele és kezelése Excel táblázatban. A munkavállaló alkalomszerűen részt vesz a terepi felmérésekben és az ismeretterjesztő munkában. Lehetőséget biztosítunk rugalmas, főként otthoni munkavégzésre.Jelentkezési határidő:
2024. május 5.A munkakör leghamarabb 2024. május 15-től tölthető be. A megbízás határozott időre, legfeljebb 6 hónapra szól.A jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét.Biztos kezelése a Microsoft Excel programnakMonotonitástűrés és precíz munkavégzés az adatbevitel soránKreativitás, választékos fogalmazás és az ökológus szaknyelv használata blogbejegyzések és közösségi média bejegyzések készítésekorTermészettudományos vagy agrár területen szerzett legalább BSc szintű képesítésÖkológiai kutatásban szerzett tapasztalatJó angol nyelvű kommunikációs készség